Merkato

Ngec transferimi i Ballo-Toure, Milani anulon vizitat mjekësore

Pas firmës mbi kontratë të francezit Olivier Giroud, Milani priste mbërritjen e mbrojtësit franko-senegalez Fode Ballo-Toure, për të cilin ishin programuar edhe vizitat mjekësore paraditen e sotme, por drejtuesit e kuqezinjve i kanë anuluar ato në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Disa detaje ende të pazgjidhura mbi marrëveshjen e transferimit të futbollistit nga klubi i Monacos, kanë bërë që 24-vjeçari të mos niset drejt Milanos dhe drejtuesit e klubit kuqezi të anulojnë prenotimin që kishin bërë në klinikën La Madoninna.

Fode Ballo-Toure shihet nga Maldini e Pioli si lojtari i duhur për t’u rritur nën hijen e Theo Hernandez dhe për të qenë zëvendësuesi i parë i tij, teksa me Monacon ishte arritur një marrëveshje paraprake për huazimin me të drejtë blerjeje për shifrën e 4.5 milionë eurove në total.

Gjithsesi nuk dihet ende pse ngeci transferimi, ndaj në orët e ardhshme pritet që Maldini të kontaktojë sërish me drejtuesit e klubit francez, për të zhbllokuar gjithçka dhe sjellë franko-senegalezin në Milano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency