IPKO Superliga

“Ngjan me Batshuayin”, Feronikeli prezanton sulmuesin nga Gambia

Skuadra kampione në fuqi e Kosovës, Feronikeli ka afruar në ekip një sulmues nga Gambia,të cilin e ka prezantuar në një mënyrë të veçantë në rrjetet sociale të klubit.

Bëhet fjalë për 20-vjeçarin Bashiru Mbye, që më herët ka luajtur me ekipet e moshave të Lokeren dhe Oostende në kampionatin belg, ku ka shënuar një numër të konsiderueshëm golash.

Mbye është grumbulluar edhe me skuadrat e moshave të përfaqësueses gambiane, ndërsa ka ngjashmëri fizike me sulmuesin e Chelseat Mitchy Batshuayi, gjë që e ka evidentuar edhe klubi nga Drenasi në postim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency