Kategoria Superiore

Ngoo: Golat e mi na afruan me titullin, deshi Zoti solli Egbonë

Michael Ngoo ishte pa dyshim njeriu i ndeshjes në Skënderbeu-Tirana 1-2. Në intervistën me “Gol pas Goli” sulmuesi shtatlartë tregon se pse ka vuajtur Tirana vitet e fundit.

Dygolëshi dhe titulli:  Është shumë i rëndësishëm titulli, jemi shumë afër. Kishim shumë raste, humbëm shumë mundësi shënimi. Besuam deri në fund dhe në pjesën e dytë arritëm ta kthenim ndeshjen. Presidenti është treguar korrekt. Nuk kemi pasur lidhjen brenda grupit. Deshi Zoti që Egbo mori drejtimin, arriti të merrte më të mirën, të kthente moralin dhe besimin, ja ku jemi sot, shumë pranë titullin.

I lumtur për Tiranën dhe Liverpoolin: Jam më i lumtur për Tiranën, sepse këtu djersij dhe derdh gjak. Jam shumë i lumtur edhe për Liverpulin, sepse ka arritur një sukses të madh për historinë e klubit.

Tirana, klub i madh: Momenti i parë dhe i vetëm janë tifozët. Ata më kanë bërë që të kuptoj që jam në një klub të madh. Tirana ka një tifozëri shumë të zjarrtë dhe të madhe.

E ardhmja: Janë thjesht spekulime zërat për një transferim te Partizani. Unë jam pjesë e Tiranës, që nga dita e parë dhe sot kam dhënë më të mirën time te Tirana.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency