Kategoria Superiore

Nica: Kastrioti nuk dorëzohet, shpërblimi ndikoi negativisht!

I zhgënjyer që nuk arriti ta ndalet Partizanin, trajneri Stavri Nica mendon se shpërblimi që kishte vendosur presidenca e Kastriotit për skuadrën në rast të një rezultati pozitiv ndikoi negativisht.

E nisët jo si duhet. Pjesët e dytë patët rastet ta barazonit. Loja nuk iu mungon, por fati dhe rezultati…

Përveç meritave të Partizanit, ne i dhamë mundësi që ta fitonte ndeshjen.

Si keni punuar në këto kohë?

Do mundohemi bashkarisht dhe intesivisht që të përmirësohemi në çdo aspekt. Në janar presim përforcimet për të rritur kualitetin.

I ke rikthyer shpresën Kastriotit…

Më jepni kurajo dhe besim që të punojmë dhe të vazhdojmë punën intestivisht.

A kishte shpërblim për Kastriotin?

Po kishte shpërblim të majm. Ndonjëherë këto shpërblimet ndikojnë negativisht.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency