Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Nice me ambicie për sezonin e ri, ish-trajneri i Chelsea pranë emërimit

Nice ka nisur projektin për sezonin e ri dhe duket se është shumë serioz.

Drejtuesit e klubit francez kanë nisur nga puna dhe janë pranë trajnerit të ri.

Lexo edhe: 

Bëhet fjalë për Graham Potter dhe deri më tani, mediet franceze raportojnë për dy takime mes palëve.

Ende nuk ka një marrëveshje përfundimtare, por te Nice janë optimistë se ish-trajneri i Chelsea-t dhe Brighton do të marrë drejtimin e skuadrës.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...