Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Nice nis punën për sezonin e ri, kërkon trajnerin e Lorient

Regis Le Bris mund të jetë trajneri i ri i Nice.

Sipas raportimeve të medieve franceze Nice ka zgjedhur trajnerin aktual të Lorient për të zënë vendin e Didier Digard.

Lexo edhe: 

Megjithatë, Nice duhet të gjej mënyrën për të liruar Le Bris pasi ka kontratë deri në 2027-ën me Lorient.

47-vjeçari nisi karrierën si trajner në futbollin profesionist në sezonin 2022-2023 me Lorient, ndërsa tashmë ka ofertë nga Nice.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...