Gossip

Nicole Scherzinger “single”, Jamie Redknapp hidhet në “sulm”

Ish-futbollisti Jamie Redknapp ka tentuar të ngacmojë Nicole Scherzinger, por pa sukses. Këngëtarja 40-vjeçare ka refuzuar të gjitha ofertat e tij për të dalë me të, ndonëse është beqare. Ish-ylli anglez i kërkoi për të dalë nëpërmjet miqve të përbashkët sapo zbuloi se është ndarë nga Grigor Dimitrov.

Një i afërt i 45-vjeçarit Redknapp, tha: “Jamie e ka pëlqyer gjithmonë Nicolën, por nuk është përpjekur asnjëherë t’i flasë kur ishte në lidhje me Grigor. Pas ndarjes, ai e shfaqi interesin për t’u takuar me të, por Nicole nuk ishte gati. Ajo sapo është ndarë nga Grigor Dimitrov dhe meriton një mashkull të mahnitshëm, por është fokusuar tek vetja dhe karriera. Ata do të bënin një çift të bukur, por kush e di çfarë do ndodhë në të ardhmen“.

Këngëtarja Nicole Scherzinger nisi lidhjen me 25-vjeçarin bullgar në vitin 2015, por lidhja e tyre kishte shumë zënka prandaj i erdhi fundit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency