Kategoria Superiore

Nika largohet nga Laçi, e ardhmja enigmë

Ansi Nika njofton largimin nga Laçi. Mesfushori i kurbinasve përmes një postimi në Instagram ka njoftuar ndërprerjen e bashkëpunimit me bardhezinjtë. 27-vjeçari ka falënderuar të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë, duke filluar që nga presidenti, shokët e skuadrës, trajneri dhe tifozët, teksa veçon si momentet më kulminante të këtij sezoni finalen e Kupës së Shqipërisë dhe kualifikimin për në kupat e Europës.

Nika u transferua në 2017-ën tek Laçi, ndërsa më herët ai ka qenë pjesë e Tiranës, Kukësit dhe Teutës. Përgjatë këtij sezoni mesfushori ka luajtur në 29 takime si titullar dhe ka mundur të shënojë 2 gola.

Pas Qaqit dhe Kallakut, Nika është një tjetër element i rëndësishëm i sezonit të shkuar që ndihmoi Laçin të siguronte një biletë në Europa League, i cili vendos të mos vijojë më tej aventurën e tij tek bardhezinjtë. Përsa i përket të ardhmes së mesfushorit shkodran, mbetet ende enigmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency