Bundesliga

Niko Kovac vlerëson Perisic: I njoh mirë aftësitë e tij

Niko Kovac është i lumtur që do të trajnojë te Bayern Munich, bashkëombasin e tij Ivan Perisic. Trajneri i kampionëve të Gjermanisë ishte i pranishëm në prezantimin e 30-vjeçarit duke thurur elozhe për Perisic. “ E di çfarë mund të bëjë, e njoh pozicionin e tij në fushë edhe me kombëtaren kroate, ai është një nga lojtarët më të mirë të ekipit përfaqësues. Godet në mënyrë të shkëlqyer me këmbën e djathtë dhe është shumë i shpejtë”, deklaroi numri 1 i stolit të bavarezëve. Ivan Perisic u transferua nga Interi te Bayerni në formë huazimi për një vit për shumën e 5 milionë eurove, por nëse arrin të bindë në sezonin e tij të parë me bavarezët ai do të firmosë një kontratë 2-vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër vit në fund të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency