Kategoria Superiore

Nis aventura e Josës te Kukësi, drejton stërvitjen e parë

Mirel Josa nisi sot zyrtarisht aventurën te Kukësi. Trajneri kryeqytetas i cili ishte përfolur edhe para disa vitesh për të marrë drejtimin e Kukësit teksa firmosi këtë herë një kontratë për 1 vit e gjysmë, drejtoi seancën e parë stërvitore, duke u njohur nga afër edhe me të gjithë futbollistët. I pranishëm në këtë seancë ishte edhe mbrojtësi i talentuar boshnjak Numan Kurdic i cili mund të konsiderohet zyrtarisht një futbollist i Kukësit, pasi ngërçi është zgjidhur dhe ai vjen në huazim te verilindorët nga Sarejevo.

“Ekipi ka zhvilluar sot stërvitjen e parë nën drejtimin e trajnerit Mirel Josa, i cili u shoqërua nga ndihmësi Rraman Hallaçi dhe drejtori Sportiv, Nderim Nexhipi. Trajneri Josa foli para skuadrës, duke u prezantuar dhe duke mbajtur fjalimin e parë, teksa objektivat e klubit mbeten të njëjta, titulli kampion dhe Kupa e Shqipërisë. Ditën e nesërme në orën 11:00, trajneri Mirel Josa do të prezantohet para mediave”, njofton klubi verilindor në rrjetet sociale.

Në ditët e ardhshme pritet të vijë edhe prezantimi para mediave i Mirel Josës si trajner i Kukësit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency