IPKO Superliga

Nis java e 26-të, sfida të lehta në letër për Dritën dhe Gjilanin!

Java e 26-të e IPKO Superligës së Kosovës nis këtë të mërkurë me tre sfida shumë interesante që do të transmetohen në ekranin e Supersport. Takime të lehta në letër për Dritën dhe Gjilanin. Kryesuesit e kampionatit do të sfidojnë në transfertë Vushtrinë që për momentin vetëm matematika e mban në lojë për qëndrimin në elitë. Fitorja për Dritën në këtë sfidë që parashikohet të jetë thjeshtë një formalitet. Të thjeshtë pritet ta ketë edhe Gjilani që në Klinë sfidon skuadrën e vendit të fundit, Dukagjinin. Ndërkohë ditën e sotme luhet edhe një sfidë direkte në garën për mbijetesë mes Trepça ’89 dhe Flamurtarit. Skuadra mitrovicase nëse sezonin e ardhshëm nuk dëshiron ta shohë veten në ligën e parë, duhet medoemos ta fitojë këtë sfidë pasi diferenca me kryeqytetasit në klasifikim është 5 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency