Kupa e Shqiperise

Nis Kupa e Shqipërisë, Partizani dhe Kukësi njohin kundërshtarët

Edicioni 2019-2020 i Kupës së Shqipërisë ka ngritur siparin ditën e sotme me dy ndeshjet e raundit paraeliminator në të cilat janë përcaktuar edhe kundërshtarët e Partizanit dhe Kukësit për turin e parë. Rivali i të kuqëve në raundin tjetër do të jetë Vora që mposhti pas goditjes së penalltive Luzi 2008 me rezultatin 4-3 pasi koha e rregullt dhe ajo shtesë përfunduan në barazim 0-0. Ndërkohë fituesit e fundit të këtij kompeticioni verilindorët e Kukësit do të kenë përballë, Shkumbinin në raundin e parë pasi peqinas të rikthyer tashmë në Kategorinë e Parë, mposhtën në raundin paraeliminator Tomorrin me rezultatin e thellë 3-0 brenda në Berat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency