Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Nis punën për sezonin e ardhshëm, Newcastle pranë objektivit të Milan

Newcastle po mendon për sezonin e ardhshëm dhe këtë merkato priten ndryshime të rëndësishme në skuadër.

Sipas raportimeve të medieve britanike “Magpies” duan të kenë një ekip të denjë për të konkurruar në Champions League.

Lexo edhe:

Newcastle është duke ndjekur nga afër objektivin e Milanit, Randal Kolo Muani. Madje të shtunën raportohet se përfaqësues të klubit anglez ishin të pranishëm në Frankfurt për të ndjekur ndeshjen e Eintracht kundër Freiburg, për të parë sulmuesin.

Interes për 24-vjeçarin kanë shfaqur edhe Tottenham dhe Manchester United në Angli si dhe Paris Saint-Germain në Francë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...