Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Nis punën për sezonin e ri, Barça pranë huazimit të mesfushorit të PSG-së

Barcelona mund të huazojë Xavi Simons nga Paris Saint-Germain për një sezon.

Dy klubet, sipas raportimeve nga Spanja, janë duke negociuar për të bërë të mundur këtë lëvizje.

Lexo edhe: 

Momentalisht mesfushori holandez, tani pjesë e Leipzig, do të tërhiqej nga mundësia për të veshur fanellën “Blaugrana” edhe pse vetëm për një sezon.

 

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...