Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Nis punën për skuadrën e sezonit 2023-2024, Newcastle ndjek mbrojtësin e Arsenal

Pas humbjes në finalen e Carabao Cup kundër Manchester United, Newcastle tashmë po mendon se si ta bëjë skuadrën edhe më konkurruese për sezonin e ardhshëm, duke shpresuar të arrijë vendin e katërt dhe të jetë në gjendje të luajë në Champions League.

Lexo edhe: 

Sipas raportimeve nga mediet britanike, “Magpies” mesa duket po e shikojnë me vëmendje Arsenalin dhe po monitorojnë situatën e mbrojtësit skocez, Kieran Tierney.

25-vjeçari humbi rolin e titullarit te Arsenal, një pozicion që Newcastle është i gatshëm t’ja garantojë në sezonin e ardhshëm.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...