Gossip

Një aktore premton mbështetje, Parma përforcohet edhe në tribunë

Aktorja, prezantuesja dhe modelja Benedetta Mazza pritet të jetë një fanse më shumë për Parmën, në shkallët e stadiumit këtë sezon.

Bukuroshja italiane, e cila ka qenë pjesë edhe e “Grande Fratello Vip”, ka lindur dhe është rritur në Parma, teksa në një intervistë për mediat lokale, ka deklaruar se do të jetë më pranë klubit verdheblu.

“Jam një fanse e futbollit dhe natyrisht tifoze e Parmës. Angazhimet profesionale nuk më kanë mundësuar të shoh shumë ndeshje, por këtë sezon do të jem më shpesh në shkallët e stadiumit”, tha Mazza.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency