Serie A

Një anëtar i Parmës me Koronavirus, por Dermaku është “ok”

Koronavirusi kërcënon sërish Serinë A. Klubi i Parmës ka komunikuar se një anëtar i ekipit të ekipit verdheblu ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe se, siç pritej, skuadra ka filluar periudhën e izolimit në qendrën e saj sportive.

Njoftimi i Parmës

“Parma Calcio 1913 raporton se seria e fundit e testeve zbuloi një rast pozitiv në Covid-19 (një anëtar që nuk është futbollist). Personi në fjalë, plotësisht asimptomatik, u izolua menjëherë në përputhje me direktivat ministrore. Shoqëria njofton se të gjithë anëtarët e tjerë të ekipit janë testuar negativë me Covid-19 dhe kanë filluar periudhën e izolimit në qendrën sportive, por do të jenë në gjendje për ta vazhduar aktivitetin rregullisht, të monitoruar vazhdimisht sipas protokollit aktual”.

Kujtojmë që pjesë e Parmës është edhe futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Kastriot Dermaku, i cili sikurse të gjithë lojtarët e tjerë të skuadrës nuk është bartës i COVID-19.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency