Boks

Një duel tjetër mitik Tyson-Holyfield? Majku i Hekurt: Po kthehem!

Mike Tyson e ka seriozisht. Një nga boksierët më të mëdhenj të historisë ka konfirmuar nëpërmjet një videoje të postuar në rrjetet sociale se po përgatit një rikthim mahnitës në boks. 53-vjeçari ka lënë fansat e tij të ngazëllyer për një rikthim të mundshëm në ring 15 vjet pasi ai vari dorezat.

Muajku i Hekurt ka treguar se ai nuk e ka humbur shpejtësinë dhe fuqinë e tij të mrekullueshme, teksa po përgatitet për t’i ngjitur në ring për bamirësi.

Dhe tani ish-superylli i boksit, teksa po stërvitej me shumë intensitet, iu drejtua kameras me fjalët: “Po kthehem”!

Ende nuk dihet se kush do të jetë kundërshtari i Tyson, por ish-kundërshtari i tij mitik, Evander Holyfield, e ka sfiduar për një duel të tretë historik.

Rivaliteti mes Holyfield dhe Tyson arriti kulmin në vitin 1997, kur “ylli” i lindur në Brooklyn kafshoi në vesh ish-kampionin e peshave të rënda. Përkundër kësaj, Holyfield është i përgatitur të rikthehet dhe i hapur për t’u ndeshur me Tysonin edhe një herë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency