Gossip

Një foto “hot” e bashkëshortes tërbon Mauro Zaraten

Natalie Weber, bashkëshortja super seksi e Mauro Zarates ka acaruar me një foto që ka postuar sëfundmi në profilin e saj në Instagram ka acaruar sëtepërmi sulmuesin argjentinas, i cili nuk i ka kursyer kritikat për partneren e tij. “Idiote çfarë bën, mendoj se është rasti për ta hequr këto foto, duke patur parasysh komentet që mund të sjellë ajo”, ka shkruar Zarate në profilin e bashkëshortes së të tij Natalie Weber pas fotos hot që ka publikuar kjo e fundit. Mbetet për tu parë nëse do të ketë një krisje të marrëdhënieve në çift mes Mauros dhe Natalie Weber pas këtij komenti që i ka bërë Zarate bashkëshortes së tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency