Ligue 1

Një francez për Patrick Vieira te Nice!

Trajneri i Nice, Patrick Vieira ka nisur nga puna për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm. 43-vjeçari gjatë një interviste deklaroi se një nga objektivët për të përforcuar mesfushën është Morgan Schneiderlin i Evertonit, i cili është në vitin e fundit të kontratës me klubin anglez, tek i cili bën pjesë që nga viti 2017, kur u transferua nga Manchester United. Vieira deklaroi se 30-vjeçari është një lojtar shumë interesant dhe se te skuadra e tij ai do të bënte një punë të mirë. Për të bindur francezin të rikthehet në vendlindje, drejtuesit e Nice i kanë ofruar atij një kontratë me një page prej 2 milionë eurosh në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency