Merkato

Një gjerman për mbrojtjen e Milanit, talenti i Bayernit në radarët kuqezi

Milani hedh sytë nga Gjermania për përforcime ku po ndjek me vëmendje situatën e talentit Lukas Mai, kapitenin e të rinjve të Bayern Munich. Shtatlarti 19-vjeçar po shkëlqen në kategorinë e tretë këtë sezon dhe po heziton të bisedojë me drejtuesit bavarezë për të zgjatur kontratën që skadon verën e ardhshme. Nga ana tjetër, kuqezinjtë shpresojnë që në janar të marrin një “po” nga mbrojtësi i ri për të firmosur menjëherë por duhet të bëjnë llogaritë edhe me Borussia Dortmund të cilët kanë shprehur edhe ata interes për lojtarin e ri gjerman.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency