Bundesliga

Një Ibrahimovic edhe për Bayernin, është me origjinë nga Kosova

Një Ibrahimovic edhe për Bayernin e Mynihut. Nuk bëhet fjalë për ndonjë transferim të bujshëm të gjigantit suedez, i cili ka vendosur të mbyllë karrierën te Milani, por për një djalosh me origjinë nga Kosova, që ka të njëjtin mbiemër.

Ai quhet Arijon Ibrahimovic, është vetëm 15 vjeç dhe i është bashkuar klubit bavarez që në verën e 2018-ës, teksa numëron 9 ndeshje me skuadrën U17, ku ka shënuar dy gola dhe ka dhënë edhe 3 asiste.

Arijoni nuk luan në të njëjtin rol si Zlatan, pasi është fantazist, megjithatë e ardhmja parashikohet e ndritur, aq sa trajneri i ri i Bayernit, Nagelsmann ka vendosur ta thërrasë në grumbullim me ekipin e parë, për të ndjekur nga afër rritjen e futbollistit të talentuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency