Merkato

Një jordanez për Luftëtarin, pasuesi i Rrocës vjen nga Greqia!

Luftëtari gjen pasuesin e Eduart Rrocës. Klubi gjirokastrit është shumë pranë firmës me mesfushorin 29-vjeçar Angelos Chanti. Bëhet fjalë për një futbollist me shumë eksperiencë që gjatë karrierës së tij është aktivizuar në Greqi madje duke realuzuar edhe gola me peshë në Superligën greke dhe në ligën e parë. Chanti i lindur në Greqi nga prindër me kombësi të ndryshme pasi babain e ka jordanez dhe mamanë greke, përpara disa kohësh ka vendosur të pranojë ofertën e përfaqësueses jordaneze teksa numëron 5 takime me këtë kombëtare. Fantazisti sëfundmi është aktivizuar me skuadrën e ligës së parë greke Aittitos Spata ndërsa në të kaluarën ka qenë pjesë e klubeve të tilla si Ergotelis, Iraklis, OFI i Kretës dhe Aris i Selanikut. Me Chantin, Luftëtari do të përforconte shumë mesfushën dhe mbi të gjitha do të kishte në skuadër një lojtar që mund të bëjë diferencën pas një sulmuesi kryesor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency