Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Një “like” në postimin e Lautaros, tifozët e Barçës kundër Messit: Tradhtar i paturp!

Jehona e barazimit spektakolar në Camp Nou me rezultatin 3-3 përballë Barcelonës, vijon të jetë ende shumë e freskët te Interi. Zikaltërit zhvilluan një nga paraqitjet më të mira të këtij sezoni në Spanjë, ndërsa një nga protagonistët e italianëve, Lautaro Martinez nëpërmjet rrjetit social, Instagram, thekson se skuadra tregoi në fushë një zemër të madhe, shumë personalitet dhe mbi të gjitha përulësi.

Një postim ky që ka marrë pëlqimin e Leo Messit, ishit të madh të Barcelonës. Sigurisht, ky detaj nuk i shpëtoi fansave të katalanasve që menjëherë shpërthyen ndaj argjentinasit duke e cilësuar “pleshtin”, si një tradhëtar të paturp dhe mercenar.

Mesa duket një pjesë e tifozerisë blaugrane nuk e ka falur Messin për mënyrën si u largua nga klubi ndërsa acarimi nga ana e mbështetësve të Barçës vjen në një moment kur më shumë se kurrë po përflitet një rikthim i 35-vjeçarit në Camp Nou.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...