Futboll

Një nga heronjtë e “tripletës” së Interit “var këpucët në gozhdë”

Wesley Sneijder ka vendosur “të varë këpucët në gozhdë” në moshën 35-vjeçare. Pasi i përfundoi kontrata 18-mujore me ekipin nga Katari, Al-Gharafa, një nga heronjtë e “tripletës” së famshme të Inerit i thotë lamtumirë futbollit të luajtur për të nisur një karrierë të re si drejtues.

Fantazisti holandez, në fakt, është bërë pjesë e stafit drejtues të skuadrës së vendlindjes, Utrecht.

“Dashuria për qytetin e lindjes është shumë e madhe,” – deklaroi Sneijder.

Ish-numri 10 Interit, nënkampion bote me Holandën në Botërorin e vitit 2010, ka fituar gjithçka në karrierën e tij: 1 Champions League, 1 Botëror Klubesh, 1 titull, 2 Kupa dhe 3 Superkupa të Holandës, 1 titull dhe 1 Superkupë në Spanjë, 1 titull, 2 Kupa dhe 1 Superkupë në Itali, 2 kampionate, 3 Kupa dhe 3 Superkupa në Turqi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency