Formula 1

Një pjesëtar i skuadrës me koronavirus, McLaren tërhiqet nga gara hapëse

Skuadra e McLarenit është tërhequr nga Çmimi i madh i Melbournit, që pritet të mbahet të dielën dhe të jetë njëkohësisht gara që do të hapë siparin e sezonit të ri të Formulës 1.

Shkak është bërë fakti që një pjesëtar i skuadrës ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por duke qenë se organizatorët e Formulës 1 nuk kanë vendosur ende për shtyrjen e garës hapëse, vetë drejtuesit e skuderisë britanike kanë vendosur tërheqjen.

Tani i gjithë stafi i skuadrës McLaren pritet t’i nënshtrohen karantinës në Australi, ndërsa mediat vendase konfirmojnë se po diskutohet edhe shtyrja e nisjes së sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency