Serie A

Një pretendent më pak për Icardin, Napoli nuk e do!

Një pretendent më pak për të marrë shërbimet e Mauro Icardit. Nëse Roma u refuzua nga vetë sulmuesi i Interit, Napoli nuk do të jetë më një opsion për të ardhmen e numrit 9 zikaltër i cili është nxjerrë në shitje, pasi në një intervistë për mediat vetë presidenti i klubit të kaltër ka theksuar se nuk ka asnjë shans që Napoli të blejë Icardin, ndërkohë De Laurentiis ka lënë gjithçka të hapur në lidhje me afrimet e mundshme të James Rodriguez nga Reali i Madridit dhe Lozanos nga Psv Eindhoven. Tashmë për të ardhmen e Mauro Icardit, opsioni i vetëm në Itali mbetet Juventusi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency