Serie A

Një tjetër futbollist i Genoas rezulton pozitiv, nuk udhëton drejt Napolit

Portieri Mattia Perin rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit ditën e djeshme dhe të gjithë futbollistë e pjesëtarë stafi te Genoa iu nënshtruan dy testimeve radhazi për të parë nëse ka të tjerë të infektuar në prag të transfertës me Napolin.

Kështu nga ritestimi rezultoi se edhe mesfushori Lasse Schonne është i infektuar nga koronavirusi dhe klubi e ka vendosur menjëherë në izolim, bashkë me portierin Perin, duke e hequr nga lista e futbollistëve që do të udhëtojnë drejt Napolit.

Sfida Genoa-Napoli ishte planifikuar për t’u luajtur në orën 15:00 të ditës së sotme, por u shty dhe do të startojë në orën 18:00. Kjo pasi Genoa shtyu për sot në mëngjes fluturimin drejt Napolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency