Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Një tjetër “yll” në shitje, mesfushori drejt largimit nga PSG pas 11 sezonesh

Marco Verratti është zyrtarisht në merkato.

Drejtuesit e PSG kanë vendosur të heqin dorë nga mesfushori dhe janë të hapur për të dëgjuar ofertat për të gjatë verës.

Lexo edhe: 

Mediet franceze bëjnë me dije se, rendimenti i tij, paga dhe mënyra e jetesës kanë ndikuar te ky vendim i drejtuesve.

30-vjeçari ka luajtur këtë sezon 34 ndeshje, ndërsa është pjesë e PSG-së prej sezonit 2012-2013.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...