Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Një ujkonjë si unë nuk është për djem si ju”, Shakira godet sërish Piquenë

Shakira Mebarak nuk harron lehtë tradhtinë e ish-futbollistit të Barcelonës dhe sa herë që mundet e sulmon, në dukje në mënyrë të kamufluar, në rrjetet sociale. Dhe përsëri e bën nëpërmjet një këngë të saj.

Këngëtarja kolumbiane ka paralajmëruar publikimin e një këngë të re, e cila nxit aludimet se është krijuar për të goditur pikërisht ish-partnerin e saj, me të cilin ka dy djem, Milanin dhe Sashën.

Epo, “bumi” i ri i Shakirës në një pjesë të tekstit thotë: “Një ujkonjë si unë nuk është për djem si ju”. Pikërisht këtë pjesë këngëtarja nga Barranquilla (Kolumbi) e ka postuar në T\witter, një aludim i qartë për Gerard Piqué. Një situatë që fillon të përsëritet që kur publikoi “Të përgëzoj” disa muaj më parë.

E vërteta është se artistja po lë mesazhe pothuajse në të gjitha krijimet e saj, mesazhe që duket të jenë direkt për Piquénë.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...