Gossip

Njihuni me aktoren amerikane, që vrapoi mes “yjeve” të Championsit (Foto)

Një femër e veshur me bikini “pushtoi” fushën e blertë të stadiumit “Wanda Metropolitana” në Madrid, ndërkohë që po luhej pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve, mes Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Vrapimi i saj në fushë shtangu futbollistët dhe të 68 mijë të pranishmit në shkallët e stadiumit, ndërsa edhe forcat e sigurisë u vunë në siklet, ndërkohë që po tentonin ta largonin jashtë katërkëndëshit të blertë.

Vetëm pak minuta më vonë, mediat mësuan se vajza që “mësyu” terrenin e stadiumit në Madrid, ishte aktorja 22-vjeçare amerikane, Kinsey Wolanksi, e cila gjeti një mënyrë ideale për të rritur ndjeshëm popullaritetin e saj.

Kjo pasi përpara zbritjes në fushë, Kinsey ndiqej nga vetëm 110 mijë fansa në Instagram, ndërsa 30 minuta pas vrapimit mes yjeve të Championsit, numri i fansave kaloi shifrën 530 mijë dhe vijon të rritet me ritme shumë të shpejta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency