Futboll

Njihuni me përfaqësuesen e DigitAlb në futboll

Luhet futboll në arena profesioniste, por luhet edhe në arena amatore. Për të tretin vit në Shqipëri zhvillohet “Liga e Biznesit 2018-2019”, një kompeticion kombëtar amator i futbollit që grumbullon skuadra të sipërmarrjeve private.

Liga, pjesë e së cilës është edhe skuadra e DigitAlb, ndahet në dy grupe. Gjithsej janë 24 ekipe që ndeshen mes tyre për trofeun e përvitshëm. Ky event grumbullon skuadra nga të gjitha llojet e biznesit dhe sipërmarrjes. Aktiviteti nisi më 15 tetor dhe zhvillohet në kompleksin Loku nën kujdesin aktorit të humorit Bes Kallaku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency