Merkato

Nkoulou, objektivi i Bielsas për mbrojtjen e Leeds United!

E ardhmja e Nicolas Nkoulou me shumë mundësi do të jetë në Premier League. Trajneri i Leeds United Marcelo Bielsa kërkon të transferojë në Elland Road, pikërisht mbrojtësin e Torinos, të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit dhe drejtuesit e klubit granata nuk kanë ndërmend t’i ofrojë futbollistit rinovimin e kontratës. Dëmtimet e Robin Koch dhe Diego Llorente kanë detyruar drejtuesit e klubit anglez të nisin punën për të gjetur përforcimet e duhura për repartin e prapavijës.Trajneri argjentinas e njeh mirë 30-vjeçarin të cilin e ka stërvitur më parë në kohën kur drejtonte Marseille dhe për këtë dëshiron ta marrë serish lojtarin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency