Gossip

Nora Segura, “xhevahiri” i portierit Tim Howard!

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës konsiderohet mbretëresha e fitnesit, por ka një lidhje të ngushtë edhe me futbollin. Po flasim për Nora Seguran, bashkëshorten e portierit Tim Howard, që ka një të kaluar me fanellën e Manchester United në Premier League, aktualisht pjesë e Colorado Rapids në MLS.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme provokuese. Ndonjëherë e kalon cakun, me selfie krejtësisht nudo. Përderisa merr dhe miratimin e partnerit, gjithçka është “ok”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top