Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Nottingham Forest pëlqen Kostic, Juventus cakton shifrën për kartonin e mesfushorit

Filip Kostic nuk është më i pashitshëm në Torino dhe lojtari mund të largohet nga Juventus.

Ish-sulmuesi i Eintracht Frankfurt 30-vjeçar mund të largohet nga Serie A vetëm pas një viti, me lojtarin që po shqyrton disa oferta që kanë ardhur në drejtim të tij.

Lexo edhe: 

Ai nuk zhgënjeu sezonin e kaluar, por “bardhezinjtë” janë gati të vlerësojnë ofertat, ndërsa për momentin Nottingham Forest ka shfaqur interes për lojtarin.

Drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” kanë bërë me dije se lojtari mund largohet vetëm nëse vjen oferta e duhur, me italianët që e vlerësojnë sulmuesin rreth 20 milionë euro.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Bundesliga

Serie A dhe Bundesliga kanë një mundësi të artë për të dërguar sezonin e ardhshëm në Champions League jo 5, por plot 6 skuadra!...