Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Nottingham Forest zyrtarizon Navas në minutat e fundit të merkatos

Nottingham Forest zyrtarizon afrimin e portierit Keylor Navas nga Paris Saint-Germain. Portieri bashkohet me klubin anglez në formë huazimi për pjesën e mbetur të sezonit 2022/23.

Pasi ka kaluar 4 vjet në kryeqytetin francez, 36-vjeçari transferohet në Angli për herë të parë në karrierën e tij dhe bëhet nënshkrimi i fundit në merkaton e janarit.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...