Kategoria Superiore

Novi: Mëkat që humbëm, nuk lëviz nga Luftëtari

Zhgënjimin e pamatë për golin e pësuar në sekondat e fundit të shtesës e shfaqi sapo kryesori vërshëlleu për përfundimin e takimi, por edhe në intervistën në “Gol pas Goli”. Neritan Novi dhe skuadra e tij do të përbënin lajmin kryesor të kësaj jave nëse do të shmangnin humbjen me Kukësin.

“Të humbasësh në minutën e fundit është gjynah, të paktën për atë që dhanë çunat në fushë meritonim barazimit. Mendoj se ndikoi edhe eksperienca, pasi nëse do të ishte një lojtar tjetër në rastin e Oshafit në fund, atëherë mund ta kishim marrë një barazim. Megjithatë ,jam shumë i kënaqur me atë që treguan çunat në fushë.

Menjëherë pas golit ne kishim edhe një rast tjetër shumë të mirë për të barazuar. Unë jam shumë i kënaqur me ekipin, por siç është ajo shprehja: fati ndihmon gjithmonë ekipet e mëdha.

E ardhmja e Luftëtarit: Të gjithë lojtarët kanë kontratë me klubin. Ne do të respektojmë kampionatin dhe do të japim më të mirën deri në fund. Unë do të vazhdoj të jem këtu dhe nuk lëviz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency