Merkato

Nuk arriti të bindë Conten, Lazaro transferohet në kampionatin anglez

Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që drejtuesit e Interit i blenë Antonio Contes kur u ul në stolin zikaltër, por gjatë 6 muajve me fanellën e milanezëve, anësori austriak nuk arriti të bindë, duke luajtur shumë pak.

Pikërisht për këtë arsye, zikaltrit vendosën ta nxjerrin në merkato dhe tani Lazaro pritet të zyrtarizohet te skuadra e kampionatit anglez Newcastle, që ka marrë austriakun në huazim me të drejtë blerjeje.

Sipas mediave italiane akordi mes klubeve është arritur për huazim për shifrën e 2 milionë eurove, me të drejtë blerjeje për 25 milionë euro në verë, ndërsa vlen të theksohet se Interi pagoi 22 milionë euro për të marrë austriakun nga Hertha Berlin në verë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency