La Liga

Nuk bënte pjesë në planet e Valverdes, Barcelona shet Suarez

Pas një aventure 6-mujore në Londër, mesfushori i Barcelonës Denis Suarez nuk ia doli të bindë drejtuesit e Arsenalit për një transferim përfundimtar dhe u rikthye në Spanjë, menjëherë sapo u mbyll sezoni.

Megjithatë 25-vjeçari ka gjetur një tjetër skuadër për të vijuar karrierën, pasi mbrëmjen e djeshme u transferua zyrtarisht te Celta Vigo. Suarez nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Ernesto Valverde ndaj dhe drejtuesit e Barcelonës pranuan shitjen e tij te Vigo, për shifrën e 13 milionë eurove.

Denis Suarez iu bashkua Barcelonës në verën e vitit 2016, por gjatë dy viteve e gjysmë, luajti vetëm 46 takime, shumicën e të cilëve i nisi nga stoli, ndërsa shënoi edhe 3 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency