Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Nuk bindi, Manchester United rikthen Weghorst te Burnley

Wout Weghorst dhe Manchester United do të ndajnë rrugët në fund të sezonit.

Sipas raportimeve të medieve britanike, “Djajtë e Kuq” kanë vendosur të mos nënshkruajnë të mos firmosin me holandezin.

Lexo edhe: 

Kështu në fund të këtij sezoni sulmuesi do të rikthehet te Burnley, nga ku u huazua.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...