Premier League

Nuk bindi te Fiorentina, Cutrone rikthehet para kohe në Angli

Sulmuesi italian Patrick Cutrone është larguar nga Fiorentina 6 muaj para kohe dhe është rikthyer në kampionatin anglez te Wolverhampton, skuadër që ka edhe pronësinë e kartonit të tij.

Futbollisti 23-vjeçar iu bashkua Fiorentinës janarin e vitit të kaluar në një huazim 18-mujor me të drejtë blerjeje, që shndërrohej në detyrim blerjeje në rast të arritjes së një numri paraqitjesh në fushë, por gjërat nuk shkuan si duhet.

Kjo pasi në një vit të plotë me fanellën vjollcë, Cutrone zbriti në fushë në 34 ndeshje, shumicën e të cilave duke ardhur nga stoli dhe arriti të shënojë vetëm 5 gola, duke mos bindur drejtuesit e Fiores që të blejnë kartonin e tij.

Pikërisht për këtë arsye së fundi Cutrone ishte harruar në pankinë dhe klubi i Wolves vlerësoi që ta kthejë para kohe në Angli, me shpresën që këtë herë gjërat do të shkojnë më mirë dhe trajneri Nunes do t’i japë më shumë hapësira.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency