Merkato

Nuk bindi te Roma, mbrojtësi spanjoll rikthehet te skuadra e Portos

Pas vetëm një sezoni në kryeqytetin italian, mbrojtësi Ivan Marcano i dha lamtumirën Romës, për t’u rikthyer në kampionatin portugez me fanellën e Portos, të cilën e mbajti veshur për 4 sezone, nga viti 2014 deri verën e kaluar.

Spanjolli 32-vjeçar iu bashkua verdhekuqve verën e kaluar me parametra zero, pasi i kishte mbaruar kontrata me portugezët, por nuk arriti të bindë, duke u aktivizuar vetëm në 10 takime gjatë sezonit dhe u la jashtë planeve nga trajneri i ri Fonseca.

Pikërisht për këtë arsye, Marcano u rikthye të veshë sërish fanellën bardheblu të Portos, ndërsa këta të fundit pranuan të paguajnë një çmim prej 3 milionë eurosh për kartonin e spanjollit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency