Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

“Nuk do i shohësh më fëmijët”, ish-bashkëshortja “kërcënon” De Paul

Rodrygo De Paul prej ditësh po shijon suksesin në Katar aty ku me Argjentinën e tij u shpall Kampion i Botës. Mirëpo, problemet në jetën e tij personale vijojnë dhe së fundmi nga Argjentina, gazetarja Mariana Brey zbuloi se ish-bashkëshortja e mesfushorit, Camila Holms e ka “kërcënuar” lojtarin e Atletico Madrid se nuk do të shohë më fëmijët e tij.

“Camila i shkroi De Paul se meriton më të keqen, aq sa nuk do të shikojë më as fëmijët e tij dhe se do të bëjë të pamundurën që e gjithë bota të njihet me të vërtetën”, tregoi Camila.

De Paul ishte i martuar me modelen Camila Holms për 11-vite, mirëpo së fundmi pas ndarjes, futbollisti ka nisur një marrëdhënie me këngëtaren e famshme, Tini.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...