Merkato

Nuk e gjeti veten te Barcelona, sulmuesi i Sassulos drejt Gjermanisë

Eintracht Frankfurti po shqyrton mundësinë për të rikthyer në skuadër Kevin-Prince Boateng, i cili aktualisht luan me Sassuolon. 32-vjeçari luajti me Frankfurtin në sezonin 2017-2018, duke shënuar gjashtë gola dhe duke ndihmuar skuadrën për të fituar kupën e Gjermanisë në atë sezon.

Boateng, në gjysmën e dytë të sezonit të shkuar, luajti i huazuar te Barcelona, por pa arritur të jetë protagonist në “Camp Nou”. Me mbylljen e sezonit ai u rikthye në Itali te Sassuolo, por e ardhmja e tij pritet të jetë sërish larg Serisë A.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency