Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Nuk është e sëmurë, po shtiret”, doktoresha akuza të rënda për Wanda Narën

Para disa kohësh bëri shumë bujë lajmi i një gazetari në Argjentinë i cili u shpreh me bindje të plotë se Wanda Nara, bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit ishte e sëmurë me leuçemi. Nuk kaloi shumë dhe vetë Wanda konfirmoi se vuante nga një sëmundje, por pa e përcaktuar llojin e sëmundjes.

36-vjeçarja bëri të ditur se kishte nisur tashmë kurën dhe se ishte në pritje të rezultateve ndërsa kërkoi të ruhej privatësia e saj. Mirëpo, nga Argjentina tashmë kanë nisur të aludojnë se sëmundja është thjesht një lojë e Wanda Narës për të hequr vëmendjen nga problemet e saj me Icardin. Akuzat për një shpifje të tillë bëhen edhe më të rënda teksa së fundmi ato vijnë nga një doktoreshë.

Lexoni edhe:

Mariana Lestelle shprehet se Wanda gënjen dhe se nuk është e sëmurë. “Shoh profilin e Wanda Narës në Instagram dhe nuk ngjan aspak me profilin e një personi të sëmurë. Shoh gjithashtu që ka marrë edhe një trajtim estetik i cili është i ndaluar për personat që vuajnë nga sëmundje kanceroze.

Ndoshta është thjesht një reklamë e vjetër, por unë dyshoj. I uroj më të mirat, por nëse është duke u trajtuar nga një sëmundje siç e ka thënë, atëherë këto trajtimet estetike nuk duhet t’i përdorë”, u shpreh Lestelle.

Lajme të tjera

Euro 2024

Dështimi i radhës i kombëtares angleze ka trishtuar jo pak tifozët e zjarrtë ishullorë. Mes tyre edhe Gary Lineker, ish-sulmuesin historik të “Tre Luanëve”,...

Serie A

Vincenzo Iaquinta, kampion bote me Italinë në Gjermani 2006, u ndal te gara e madhe për fitimin e titullit kampion në sezonin e ri...

Merkato

Como u rikthye në Serie A pas 21 vitesh, por ambicia dhe paratë nuk mungojnë në klub, me drejtuesit që po punojnë për ndërtimin...

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....