Gossip

Nuk i shkon më nofka “El Nino”, transformimi i pabesueshëm fizik i Fernando Torresit

Fernando Torres nuk është “El Nino”, ai djaloshi thatik dhe i shpejtë, që mrekulloi me lojën e tij në Spanjë me Atleticon e Madridit dhe Angli me Liverpoolin dhe Chelsea-n. 36-vjeçari, i tërhequr nga futbolli i luajtur 18 muaj më parë, i ka bërë një transformin të pabesueshëm trupit të tij.

Prej një viti e gjysmë, spanjolli i është përkushtuar palestrës, duke fituar masë muskulore, sikurse dallohet qartë edhe nga fotot e fundit, të marra gjatë një reklame për AW8.

Torres mbahet mend si një sulmues me trup të imët, por shumë i shpejtë, jo shumë i njohur për forcën fizike gjatë periudhës së lulëzimit në futbollin anglez (me Liverpoolin dhe Chelsea-n).

Menjëherë pasi reklama e realizuar nga Torres u shfaq në faqen e internetit të kazinosë në Azinë Juglindore, tifozët u dyndën në mediat sociale për të komentuar pamjen e re muskulore të Torresit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency