Serie A

Nuk janë në planet e Contes, dy mesfushorë të Interit bëjnë valixhet gati

Borja Valero dhe Matias Vecino ishin dy nga blerjet e para që Interi bëri kur uli në pankinë Luciano Spalletin në verën e 2017-ës, ndërsa që të dy u shndërruan në titullarë të mesfushës, duke luajtur rregullisht për një kohë të gjatë.

Megjithatë tani që në pankinë është ulur Antonio Conte, asnjë prej tyre nuk shihet si i përshtatshëm dhe janë aktivizuar nga tekniku puljez vetëm në rastet kur nuk ka pasur zgjedhje të tjera, ndaj në fund të sezonit mund të vijë edhe lamtumira.

Mesfushorit spanjoll në fakt i përfundon kontrata në qershor dhe te Interi nuk kanë ndërmend t’i ofrojnë një marrëveshje të re bashkëpunimi, duke qenë se vitet mbi supe po i peshojnë shumë dhe nuk është në gjendje të përshtatet me kërkesat impenjative të Contes.

Sa i përket mesfushorit uruguaian Vecino, Conte nuk e ka në planë për sezonin e ardhshëm dhe zikaltrit janë në pritje të ofertave, për të përfituar sadopak nga shitja e tij dhe për të investuar në emra që pëlqehen nga tekniku i Interit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency