La Liga

Nuk ka bindur në miqësore, Reali mendon të huazojë Jovic

U transferua me shumë bujë te Reali i Madridit me Los Blancos që derdhën 60 milionë euro në arkat e Frankfurtit për kartonin e tij, por në muajin e tij të parë me Realin, Luka Jovic nuk ka lënë asnjë shenjë duke mos e bindur aspak trajnerin Zidane. Për momentin talentin ballkanas e ka të pamundur të rivalizojë për një vend në formacionin titullar, francezin Karim Benzema, madje mediat serbe aludojnë se Los Blancos po mendojnë ta huazojnë për një sezon sulmuesin për t’u aktivizuar rregullisht dhe për të patur vazhdimësi në paraqitjet e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency