Kategoria Superiore

S’ka fitues në Vlorë, shënojnë 2-ish, Skënderbeu ruan pathyeshmërinë

Një gol i Gjergji Muzakës pak minuta përpara fundit, shpëtoi Skënderbeun nga humbja e parë sezonale me korçarët që barazuan 1-1 në Vlorë përballë Flamurtarit, duke ruajtur pathyeshmërinë në kampionat. Flamurtari i Shpëtim Duros i shkoi shumë pranë fitores por u ndëshkua vetëm në fund. Një barazim ky për Skënderbeun që vlen sa një fitore pasi erdhi përballë një rivali direkt dhe duke patur parasysh ndalesat e Kukësit dhe Partizanit, skuadra e Dajës ruajti avantazhin prej 7 pikësh në renditje ndaj vendit të dytë. Në Vlorë vendosën dy ish pasi në pjesën e parë Flamurtari gjeti epërsinë me golit e Ditmar Bicajt që e kishte të thjeshtë të shtynte topin drejt rrjetës pas asistit perfekt të Sidibes, ndërkohë në minutën e 88-të kur Flamurtari po shkonte drejt fitores dhe Skënderbeu drejt humbjes së parë, Muzaka goditi saktë me kokë pas krosimit të Vangjelit duke bërë që në stadium të pllakoste heshtja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency