Kupa e Italise

Nuk ka Krishtlindje për Milanin, futbollistët përgatiten për derbin

Rezultatet negative të Milanit, kanë bërë që Gattuso të mos i lejojë futbollistët të festojnë Krishtlindjet pranë familjeve të tyre, duke i grumbulluar sërish në Milanello.

Të ndarë në 3 grupe, kuqezinjtë kanë realizuar një seancë mjaft të lodhshme stërvitore ditën e sotme, ku theksi ka qenë te bashkërendimi i lëvizjeve në fushë. Trajneri Gattuso është parë mjaft i përqendruar dhe ka kërkuar impenjim maksimal në mënyrë të vazhdueshme.

Të mërkurën Milani do të përballet me Interin në takimin e vlefshëm për çerekfinalet e Kupës së Italisë, një trofe që kuqezinjtë do të tentojnë ta fitojnë, si një mënyrë për të siguruar pjesëmarrjen në Europa League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency